ГоловнаРозділ «Тварини» Коти Завтра в Ужгороді на «Міс кіс» красуватимуться біля 40 чотирилапих

Завтра в Ужгороді на «Міс кіс» красуватимуться біля 40 чотирилапих

Серед них найбільше буде представників британської, шотландської порід. Звичайно, не мало буде і безпородних красунь.
Завтра в Ужгороді на «Міс кіс» красуватимуться біля 40 чотирилапих

Сьогодні в 13.00 закінчилаcя реєстрація на 19-ий за рахунком ужгородський конкурс краси серед котів «Міс-кіс». За повідомленням Світлани Лукач, організатора заходу, завтра слід очікувати на показ з 40 найрізноманітніших котів. «Серед них найбільше представників британської та шотландської порід. Є ангори, персидські. Звичайно, немало буде безпородних красунь», – розповідає пані Світлана. На жаль, на конкурсі цього року не буде сфінксів.

А от нових, ще невідомих цьому конкурсу порід кішок, яких завтра можна буде побачити у ПАДІЮНі, організатор не назвала. Каже, що бувають випадки, «коли людина думає, що у неї за такими от зовнішніми ознаками ангорка, а насправді кішка є безпорідною», тому про унікальних учасниць завтрашнього котячого шоу можна буде вже дізнатися безпосередньо на події. Пані Світлана лише заінтригувала – серед попередніх учасників зареєстрована представниця породи… Нібелунг (Nebelung) – рідкісна порода домашніх кішок, яка вважається довгошерстим варіантом російської блакитної кішки.

Окрім тварин, які змагатимуться за реальні номінації конкурсу, організатори обіцяють і немало кошеняток – майбутніх «міс-кіс», яких продаватимуть або віддаватимуть за безцінь у добрі руки. Підтримати захід, знайти господарів для своїх вихованців та представити на конкурс свого красеня прийде зоозахисна організація міста «БАРБОС». Також одним із номінантів у категорії "безпородні" буде відомий нашим читачам кіт Мітяй, історію життя якого можна прочитатаи на нашому порталі. 

Тож усіх бажаючих відвідати справжнє котяче шоу запрошуємо завтра, 24 листопада, у ПАДІЮН. Виставка тварин розпочинається об 11.00, а церемонія нагородження переможців – о 14.00.

Зелене Закарпаття

23.11.2013 16:33:15

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


Схожі публікації

Закарпатець потрапив до числа переможців міжнародного фотоконкурсу "Друзі старих дерев" (ФОТО)
Закарпатець потрапив до числа переможців міжнародного фотоконкурсу "Друзі старих дерев" (ФОТО)
«Друзі старих дерев» («Сoncours de photos des arbres vieux») – міжнародний фотоконкурс, який щороку організовує одна з природоохоронних організацій Франції. З різних куточків світу надходять роботи професійних фотографів та аматорів. Основна умова – зображення старих дерев, типових для місцевості. До цілей конкурсу належить привернення уваги світової громадськості до збереження дерев, особливо таких, що бачили не одну історичну епоху. Самий лише поважний вік рослинних довгожителів має спонукати людей, місцеву владу та уряди країн до збереження цих унікальних природних об’єктів.
Ірина Азізян про «Барбос», притулок та щирі почуття між собаками
Ірина Азізян про «Барбос», притулок та щирі почуття між собаками
Любити потрібно вміти. Справжня любов завжди безкорисна. І про це добре відомо волонтерам,, які надають притулок бездомним чотирилапим, дбають про їхнє здоров’я та шукають дах над головою.
В Ужгороді студентам розповіли про безпритульних тварин
В Ужгороді студентам розповіли про безпритульних тварин
6 лютого 2017 р. відбулася зустріч студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ з волонтером громадської організації "Ужгородське товариство захисту безпритульних тварин "Барбос" Наталією Данильченко. Захід пройшов за сприяння викладачів коледжу Віталія Гангура, Олесі Бабич та Вікторії Павлик.
×
Авторизація