ГоловнаРозділ «Тварини» Дикі тварини

Дикі тварини

400-кілограмовий Стефан із Хмельницька оселився в центрі бурих ведмедів на Закарпатті29.03.2017 3:10:14
400-кілограмовий Стефан із Хмельницька оселився в центрі бурих ведмедів на Закарпатті
У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» поселився ще один клишоногий. 400-кілограмового Стефана транспортовано з Хмельницька.
В Ужгороді рятують єнота, знайденого з відрізаними лапами (ФОТО)20.03.2017 19:03:35
В Ужгороді рятують єнота, знайденого з відрізаними лапами (ФОТО)
Схоже на те, що тваринка позбулася лапок під поїздом, повідомляють у зоозахтсній організації "Барбос", розшукуючи господаря пораненого єнота та намагаючись його виходити. Зоозахисники в Ужгороді рятують єнота, знайденого з відрізаними лапами (ФОТО) Від учора ужгородські зоозахисники з ГО "Барбос" намагаються врятувати єнота та знайти його господаря. Як розповідають активісти організації, про знайденого обіч дороги на Радванці травмованого єнота їм повідомили у неділю ввечері перехожі. По прибуттю на місце знахідки, зоозахисники виявили тваринку із сильними, частково незворотніми, пошкодженнями. Так, у єнота взагалі немає задньої лапки, передня - відсутня до половини. Рани, кажуть, не свіжі і навіть встигли вже загноїтися. Припускають, що це - наслідок наїзду поїзда чи потрапляння єнота в капкан. Тваринці одразу ж надали першу ветеринарну допомогу, обробили рани й знеболили. Надалі на знайду чекає операція та тривале лікування - нині єнот слабкий, худий та зневоднений. Тож як складуться справи надалі - прогнозувати важко, повідомляють у ГО "Барбос", заразом розшукуючи господаря постраждалої тваринки.
Ведмедя Стефана з хмельницького зоопарку перевезуть до закарпатського "Синевиру"13.03.2017 4:07:13
Ведмедя Стефана з хмельницького зоопарку перевезуть до закарпатського Синевиру
400-кілограмовий ведмідь Стефан не пробув у приватному зоопарку і місяця. Утримувати звіра у Хмельницькому немає можливості. Клишоногого заберуть у центр реабілітації бурих ведмедів НПП "Синевир", що на Закарпатті.
З розформованого в Дніпрі зоопарку на Закарпаття їде ведмедиця Ляля (ВІДЕО)16.02.2017 4:32:55
З розформованого в Дніпрі зоопарку на Закарпаття їде ведмедиця Ляля (ВІДЕО)
Ще навесні міська рада Дніпра під наполегливим тиском волонтерів-зоозахисників прийняла рішення про розформування Дніпровського зоопарку на Монастирському острові. За цей час майже всі тварини встигли отримати новий дім. Однак із шестирічною ведмедицею виникли деякі проблеми.
Сторінка 1 з 1
×
Авторизація