Головна Цікава планета У США поліцейські наздоганяли черепаху :)

У США поліцейські наздоганяли черепаху :)

У суботу двоє поліцейських помітили, що по вулиці в місті Альхамбра, штат Каліфорнія, йде рептилія вагою в 70 кг, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.
У США поліцейські наздоганяли черепаху :)

Рептилія теж побачила їх і "спробувала утекти, проте наші поліцейські бігають швидко", – наголошується в повідомленні на сторінці міського відділу поліції в Facebook.

Двоє поліцейських обережно посадили плазуна у патрульний екіпаж і відвезли у відділок. Там черепаху оформили до притулку для тварин, звідки її і забрали законні власники.

Власники черепахи називають її Кларк.

Виявилося, що у них немає ліцензії, передбаченої законодавством для утримання гігантських пустельних черепах в домашніх умовах, але поліцейські вважали за краще закрити очі на цю формальність.

"Ми любимо возз'єднувати сім'ї, тому у цьому випадку було вирішено зробити виняток", – повідомили в поліції.

Місцеві фахівці відносять дану особина до шпороносная черепахам. У природному середовищі рептилії цього виду мешкають уздовж південного кордону пустелі Сахара в Африці.

Як повідомив газеті Los Angeles Times член Каліфорнійського клубу любителів черепах Гері Уілфонг, судячи із зовнішнього вигляду, Кларк – самець 18-20 років від роду.

За інформацією iz.com.ua/mir

04.08.2014 10:53:08

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація