Головна Історії з життя Чотирилапий ветеринар ужгородської клініки

Чотирилапий ветеринар ужгородської клініки

Якщо Ви надумали навідатися у ветклініку ужгородського «нового району», то тут Вас обовязково зустріне кіт досить-таки немалих розмірів. Звуть його по-простацьки – Мітяєм.
 Чотирилапий ветеринар ужгородської клініки

Напевне, Ви подумаєте, що чотирилапого тут, як ото часто буває, господарі залишили на певний час – на період від’їзду у відпуск чи через інші сімейні справи. Однак, на жаль, це зовсім не так. Хоча, вже знаючи всю історію котика з початку до кінця, навіть не впевнена, чи на жаль, чи таки на щастя.

Котика справді принесли в клініку господарі – чоловік та молода дівчина. Повідомили, що у «тваринки щось із задньої кінцівкою коїться». Огляд лікаря підтвердив, що у кота відкритий перелом лапи і потрібна негайна операція – вкручування штиря і госпіталізація тваринки. На це, ніби вже за підготовленою до такого «діагнозу» лікаря промовою, «господарі» повідомили, що «котик, ймовірніше, не перенесе операції, опісля неї буде дуже мучитися, та це і не дешево, тож краще його усипити». Подив персоналу на таку відповідь не описати, хоча й за період своєї практити Дмитро Дацюк ветлікар, бачив і не таку жорстокість. Однак, усипляти прекрасного молодого (йому біля 2 років) кота, звичайно, не взявся. Сказав, що у нього «ветЛІКАРНЯ», якщо ті не помітили, а якщо мають намір знищити тварину – хай звертаються деінде.

І люди з бідолашним котиком на руках вже рушили до виходу з ветклініки, як лікар, нашвидко порадившись зі своїм персоналом, наздогнав горе-господарів і попросив їх віддати чотирилапого. Операція, зроблена у той же день, пройшла успішно. А наступного дня з’явилися «господарі» кота, аби … спитати як там їх «улюбленець», і, з’ясувавши... пішли геть.

А Мітяй, до речі, названий постійними клієнтами на честь свого нового господаря – ветлікаря Дмитра, поправлявся... Спочатку, як розповідає медперсонал,кіт  був не дуже дружелюбним, навпаки, злісним і нахабним. Медсестра Світлана брала його на руки лише з рушником, аби не покусав чи не подряпав. Та вже скоро Мітяй освоївся. Не так, щоб зовсім, – ще й зараз на руки по своїй волі не піде і погладити себе не всім дає, однак, за хорошого настрою, пограється з Вами хвилинки так 2-3 . Це якщо його в цей час не займає чи не кличе ветлікар Діма – його улюбленець, до котрого кіт йде без особливих на те умовлянь. Часто навіть сидить у його кріслі і... що Ви думаєте? – розмовляє! Бурчить собі під ніс те, що лише сам розуміє. Хоча, може ще хазяїн .

Мітяй-красень – величезний пухнастик. Та, зважаючи на такий норов, він, певно, і сам здогадується про це. Тому, попри нелюбов до всіляких там ласкань від відвідувачів клініки, Мітяй ще й частенько самостійно хазяйнує тут – може понадгризати корми, дістати собі іграшки із-за прилавку.

Та попри це все, Мітяя залишили жити у ветлікарні. Так, охочих забрати чотирилапого, як каже Дмитро, було і буде багато, бо кіт дійсно красень, але «вже не готовий його віддавати». «Як його можна не любити?», – запитує ветлікар, граючись з пухнастиком.

Мітяй незадовго після операції

Зелене Закарпаття

09.10.2013 15:28:12

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


Схожі публікації

Кот- клептоман виявився винуватцем численних крадіжок одягу
Кот- клептоман виявився винуватцем численних крадіжок одягу
Кот-клептоман виявився винуватцем численних крадіжок одягу. У зникненні численних предметів одягу в англійському містечку Портсвуд виявився винен 13-річний кіт на прізвисько Оскар, повідомляє Reuters.
Озера «Кірпічки» в Ужгороді може не стати (ФОТО)
Озера «Кірпічки» в Ужгороді може не стати (ФОТО)
І зовсім скоро. Гідробіологи, знавці життя у воді, стверджують, що ще з 8 – 10 років і водойма перетвориться у болото. Причина цьому – звичайна байдужість тих, хто відповідальний за цей водний скарб міста, і тих, хто відпочиває біля водойми. Скарб, бо давало життя немалій кількості представників фауни і флори.
Організація "Барбос": трішки історії та сьогодення
Організація "Барбос": трішки історії та сьогодення
Існує така думка: якщо людина любить тварин, то вона не може бути злою. В Ужгороді вже кілька років функціонує організація, що об’єднує долі людей і тварин, даруючи безпритульним тваринкам новий дім. Ми поспілкувалися із натхненницею проекту "Барбос", Ірою Азізян. Далі пряма мова.
Британський кіт номінований на нагороду за врятування господарів від хуліганів
Британський кіт номінований на нагороду за врятування господарів від хуліганів
Трирічний кіт на прізвисько Смадж, що живе в Донкастері, був номінований на отримання нагороди в рамках національної британської премії National Cat of the Year («Кішка року в Британії»), повідомляє The Daily Mirror. Тварина кинулась на кривдників сина своєї господині і змогло прогнати хуліганів.
Шестилітній малюк пояснив людству, чому воно живе довше за тварин
Шестилітній малюк пояснив людству, чому воно живе довше за тварин
Один ветеринар став свідком незвичайного випадку, коли до нього прийшов шестирічний хлопчик зі своїм чотириногим другом. Собака був смертельно хворий. Реакція хлопчика була настільки вражаючою, що лікар опублікував її в Інтернеті.
×
Авторизація