Головна Історії з життя Чотирилапий ветеринар ужгородської клініки

Чотирилапий ветеринар ужгородської клініки

Якщо Ви надумали навідатися у ветклініку ужгородського «нового району», то тут Вас обовязково зустріне кіт досить-таки немалих розмірів. Звуть його по-простацьки – Мітяєм.
 Чотирилапий ветеринар ужгородської клініки

Напевне, Ви подумаєте, що чотирилапого тут, як ото часто буває, господарі залишили на певний час – на період від’їзду у відпуск чи через інші сімейні справи. Однак, на жаль, це зовсім не так. Хоча, вже знаючи всю історію котика з початку до кінця, навіть не впевнена, чи на жаль, чи таки на щастя.

Котика справді принесли в клініку господарі – чоловік та молода дівчина. Повідомили, що у «тваринки щось із задньої кінцівкою коїться». Огляд лікаря підтвердив, що у кота відкритий перелом лапи і потрібна негайна операція – вкручування штиря і госпіталізація тваринки. На це, ніби вже за підготовленою до такого «діагнозу» лікаря промовою, «господарі» повідомили, що «котик, ймовірніше, не перенесе операції, опісля неї буде дуже мучитися, та це і не дешево, тож краще його усипити». Подив персоналу на таку відповідь не описати, хоча й за період своєї практити Дмитро Дацюк ветлікар, бачив і не таку жорстокість. Однак, усипляти прекрасного молодого (йому біля 2 років) кота, звичайно, не взявся. Сказав, що у нього «ветЛІКАРНЯ», якщо ті не помітили, а якщо мають намір знищити тварину – хай звертаються деінде.

І люди з бідолашним котиком на руках вже рушили до виходу з ветклініки, як лікар, нашвидко порадившись зі своїм персоналом, наздогнав горе-господарів і попросив їх віддати чотирилапого. Операція, зроблена у той же день, пройшла успішно. А наступного дня з’явилися «господарі» кота, аби … спитати як там їх «улюбленець», і, з’ясувавши... пішли геть.

А Мітяй, до речі, названий постійними клієнтами на честь свого нового господаря – ветлікаря Дмитра, поправлявся... Спочатку, як розповідає медперсонал,кіт  був не дуже дружелюбним, навпаки, злісним і нахабним. Медсестра Світлана брала його на руки лише з рушником, аби не покусав чи не подряпав. Та вже скоро Мітяй освоївся. Не так, щоб зовсім, – ще й зараз на руки по своїй волі не піде і погладити себе не всім дає, однак, за хорошого настрою, пограється з Вами хвилинки так 2-3 . Це якщо його в цей час не займає чи не кличе ветлікар Діма – його улюбленець, до котрого кіт йде без особливих на те умовлянь. Часто навіть сидить у його кріслі і... що Ви думаєте? – розмовляє! Бурчить собі під ніс те, що лише сам розуміє. Хоча, може ще хазяїн .

Мітяй-красень – величезний пухнастик. Та, зважаючи на такий норов, він, певно, і сам здогадується про це. Тому, попри нелюбов до всіляких там ласкань від відвідувачів клініки, Мітяй ще й частенько самостійно хазяйнує тут – може понадгризати корми, дістати собі іграшки із-за прилавку.

Та попри це все, Мітяя залишили жити у ветлікарні. Так, охочих забрати чотирилапого, як каже Дмитро, було і буде багато, бо кіт дійсно красень, але «вже не готовий його віддавати». «Як його можна не любити?», – запитує ветлікар, граючись з пухнастиком.

Мітяй незадовго після операції

Зелене Закарпаття

09.10.2013 15:28:12

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


Схожі публікації

Чергові повідомлення про отруєння тварин – кому вірити і куди звертатись?
Чергові повідомлення про отруєння тварин – кому вірити і куди звертатись?
Цими днями у соцмережах зоозахисних організацій користувачі мали змогу побачити коментарі від обурених мешканців Ужгорода про те, що у нашому місті знову збираються труїти або ж уже отруїли чіпованих та стерилізованих тварин. Хто за цим стоїть та як реагувати на подібні папірці – намагалося дізнатися Зелене Закарпаття.
Ужгородському ботанічному символу кохання – ясену-плющеві – не більше 100 років
Ужгородському ботанічному символу кохання – ясену-плющеві – не більше 100 років
Такі цікаві факти про рослинницькі візитівки Ужгорода можна було дізнатися на учорашній відкритій екскурсії містом. Темою заходу передбачався огляд нині квітучих екзотів Ужгорода, однак його жителі та гості мали змогу ознайомитися з більшістю ботанічних пам’яток центру міста. Зокрема тих, повз які, зважаючи на їхню незвичність чи красу, пройти просто неможливо.
×
Авторизація