ГоловнаПро нас

Про нас

Портал «Зелене Закарпаття» – це перший і єдиний у нашому краї інтернет-ресурс про природу Срібної Землі, про тваринний та рослинний світ Закарпаття, розвиток природоохоронної діяльності та про цікаві події у сфері живої природи з усього світу. І, схоже, в інших регіонах України аналогів цьому проекту також немає.

Ми відкриватимемо вам невідомі раніше аспекти живого світу, а звичайних, давно відомих вам істот намагатимемось показати з незвичних, несподіваних ракурсів.

Ми маємо на меті популяризувати цивілізований спосіб співжиття людини з довколишнім світом, основою якого є розуміння того, що людина не має монополію на існування на цій планеті. Ми, можливо, й найсильніші, але саме тому відповідальні за всіх інших.

«Зелене Закарпаття» створене для того, щоб кожен охочий міг дізнатися про «живі» новини нашого краю, про діяльність зоозахисних організацій та, можливо, навіть знайти собі справжнього друга: на сайті розміщена та постійно оновлюється інформація про притулки для бездомних тварин та публікуються фото чотирилапих безхатченків, які шукають добрих господарів.

Основні розділи порталу «Зелене Закарпаття» – «Тварини», «Рослини», «Охорона природи», «Зоозахисна діяльність», «Ландшафтний дизайн» – містять підрозділи, які виокремлюють галузі, що входять до відповідної сфери: кожен, хто цікавиться природою, зможе знайти на порталі свою улюблену стрічку новин і цікавинок. Але це не все – в найближчому майбутньому ми запропонуємо в межах цього проекту цілий ряд нових рубрик, які не увійшли до нього на першому етапі.

Яскраві фотографії – у рубриці «Фото дня». Якщо ви любите фотографувати та маєте у своєму архіві цікаві фото тварин чи рослин – діліться з нами і їх побачать не тільки ваші друзі чи рідні, а всі читачі «Зеленого Закарпаття».

Зручний пошук в рубриці «Оголошення» дозволить вам швидко знайти те, що ви шукаєте, а зручна форма додавання – легко розмістити на сайті власне оголошення.

Ви любите і вмієте писати про природу? Станьте нашим блогером та публікуйтеся на першому і єдиному на Закарпатті порталі про все живе. Впевнені, що ваші цікаві повідомлення чи навіть роздуми про співіснування людини і довколишнього світу сподобаються іншим читачам.

Портал «Зелене Закарпаття» діє одному комплексі з інтернет-виданням «Закарпаття онлайн» та з прес-центром «Закарпаття». А отже, важко придумати кращу трибуну для поширення інформації та популяризації «зелених» ідей.

Ми завжди раді співпраці із представниками громадських організацій, зоозахисних товариств, природоохоронних структур та науковцями і продовжуватимемо налагоджувати контакти зі всіма, хто також цікавиться темами, які висвітлюються на порталі «Зелене Закарпаття».

Наш портал розвивається і, звичайно ж, потребує підтримки. Тож, якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви бажаєте чимось допомогти – будемо вдячні. Радітимемо і доброму слову, і доброму ділу: можете стати нашим дописувачем-волонтером, можете поділитися своїми унікальними фото і, насамкінець, якщо є бажання – можна долучитися до розвитку й просування порталу в плані програмування та дизайну або підтримати його фінансово.

Просто «лайкайте» наші сторінки в соціальних мережах Фейсбук та ВКонтакті – це допоможе порталові якісніше позиціонуватися в світовій павутині, дозволить вам бути в курсі того, що ми робимо, і дасть змогу дізнатися про нас вашим друзям і знайомим.

Повідомляйте нам про свої зауваження та пропозиції – все візьмемо до уваги. Долучайтеся до охорони природи та турботи про беззахисних тварин.

Любіть наш край зеленим!

Редакція порталу «Зелене Закарпаття»

http://zelene.net

e-mail: zelene.zak@gmail.com
сторінка у Фейсбуку: http://www.facebook.com/ZeleneZakarpattya
сторінка ВКонтакті: http://vk.com/zelene_zakarpattya
телефон: (031-2) 63-05-63
адреса: Ужгород, вул. Другетів, 60

Administrator | 22.06.2012 19:23:37
×
Авторизація