ГоловнаМеценатам

Меценатам

Коли навколо якоїсь проблеми гуртуються люди, щоб вирішити її, справа завжди йде легше й краще. Особливо, якщо наміри добрі.

Портал «Зелене Закарпаття» розвивається і, звичайно ж, потребує підтримки. В найближчому майбутньому ми запропонуємо в межах цього проекту цілий ряд нових важливих рубрик, які не увійшли до нього на першому етапі. Це потребує додаткових сил і додаткових коштів. Тож, якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви бажаєте чимось допомогти – будемо вдячні. Радітимемо і доброму слову, і доброму ділу: якщо є бажання – можете долучитися до розвитку й просування порталу в плані програмування та дизайну або підтримати його фінансово.

Ми щиро вболіваємо за тих, хто не в змозі сам собі допомогти, або навіть закликати когось до помочі. Безпритульні тварини потребують підтримки людей. Закарпаття не вирізняється з-поміж інших регіонів України добрим ставленням до бездомних собак і кішок, але ми хочемо змінити ситуацію на краще.
У нашій області силами добродіїв та небайдужих людей вже створений притулок для безпритульних собак у Мукачеві, активно ведеться робота з організації такого ж закладу і в Ужгороді. Однак, недостатність коштів, як завжди, гальмує процес і зводить старання небайдужих людей на марне. Тому звертаємось до тих, кому дійсно небайдужа доля наших менших друзів, хто щиро переживає через цю проблему та має можливість допомогти з її вирішенням.

Якщо ви бажаєте взяти участь у добрій справі, ми сконтактуємо вас із зоозахисними організаціями і розповімо, чим ви можете їм допомогти. Дуже часто волонтери вкладають власні кошти для утримання тварин у належних умовах, перетримка безпритульних собак і кішок також потребує витрат на корм, ліки та інші засоби.

В Ужгороді притулку ще немає, однак, захисники тварин, працюючи виключно на волонтерських засадах, роблять все можливе для того, щоб кожна бездомна собачка чи кішка знайшла доброго господаря. За невеликий період пророблено величезний обсяг роботи із організації стерилізації безпритульних тварин за кошти небайдужих до цієї проблеми людей. Звіти про використання пожертвувань подаються регулярно і, якщо ви бажаєте допомогти, звертайтесь – ми підкажемо, кому і як ви можете надати поміч.

Інформація про тих, хто матеріально долучився до благородної справи, публікуватиметься у відповідній рубриці порталу «Зелене Закарпаття».

І пам’ятайте: бездомні тварини потерпають тільки від людської бездушності!

Редакція порталу "Зелене Закарпаття"

http://zelene.net

e-mail: zelene.zak@gmail.com
сторінка у Фейсбуку: http://www.facebook.com/ZeleneZakarpattya
сторінка ВКонтакті: http://vk.com/zelene_zakarpattya
телефон: (031-2) 63-05-63
адреса: Ужгород, вул. Другетів, 60/1

Administrator | 22.06.2012 19:23:57
×
Авторизація