ГоловнаРозділ «Тварини» Собаки Собак, що вразили взаємопідтримкою на колії під потягами, забрали господарі

Собак, що вразили взаємопідтримкою на колії під потягами, забрали господарі

Щасливий фінал у передчутті новорічно-різдвяних свят має історія, що сталася цими днями на Ужгородщині, коли вірний собака впродовж двох днів грів на залізничній колії подругу, разом із нею перечікуючи поїзди, що гриміли над головами тварин.
Собак, що вразили взаємопідтримкою на колії під потягами, забрали господарі

Зворушливу історію собачої вірності розповіли у мережі небайдужі, котрі й знашли собак і допомогли доправити їх до притулку.

Так, зі слів активістів, упродовж двох днів на залізничній колії на Ужгородщині, у селі Цеглівка (Тийглаш) собака охороняв свою подругу, що через травму не могла зрушити з місця. Увесь цей час пес грів її своїм тілом, обороняв від людей, не підпускаючи загрозу до собаки, і лягав поруч із нею, коли повз і над ними проїздили потяги.

Як розповіли небайдужі, собак вдалося присипити за допомогою помпової рушниці, що дало можливість повантажити тварин в авто й доправити до притулку. Як виявилося після огляду, травми мала не тільки сука, але й кобель-охоронець.

Після шаленого розголосу історія про собачу вірність має щасливий фінал: у притулку їх віднайшли їхні господарі, які й приїхали по собак. Пси, що вразили відданістю та любов'ю, мають прізвиська Люсі й Панда.

26.12.2016 22:25:00

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація