ГоловнаРозділ «Тварини» Коти Березнева виставка котів в Ужгороді відбулася, однак на досить слабкому рівні

Березнева виставка котів в Ужгороді відбулася, однак на досить слабкому рівні

Попри очікуваних з двох-трьох десятків чотирилапих учасників можна було побачити лише 11 котів-дебютантів. Окрім того, дійство було незвично як для таких заходів короткотривалим - стартувало об 10 годині, а вже об 13:30 фінішувало.
Березнева виставка котів в Ужгороді відбулася, однак на досить слабкому рівні

Як і повідомлялося, сьогодні, 1 березня, у Міжнародний день котів, Закарпатський клуб любителів кішок влаштував рекламну виставку цих тварин. Дійство відбулося у філіалі місцевого комерційного технікуму. Стартував захід, як і планувалося, об 10 годині, однак уже в 13:30 виставкова зала була пустою – його організатор Людмила Мізерна каже, що "завершили швидко, бо було мало люду – і учасників, і гостей".

Справді, таки бракувало учасників на виставці – тут було представлено лише 11 котів. "З чого така малоактивність – незнаю. За кілька годин дзвонили люди з повідомленнями, що не прийдуть через стан здоров'я - власний, чи кота...", – розповідає пані Людмила. Ймовірно, причиною малолюдності на заході і була його слабка реклама – анонс про подію у ЗМІ з'явився ще два тижні тому, опісля ніяких нагадувань про захід не було. Цю помилку визнають і організатори та запевняють, що, позаяк це їхня перша обласна виставка котів, у майбутньому краще афішовуватимуть захід.

Та попри ці негаразди, пані Людмила каже, що задоволена заходом. Як і планувалося, визначили призерів у семи номінаціях – кращий кіт з родоводом, краща кішка та котеня з родоводами. Також обрали трьох найкращих породистих представників без родоводу – кішечку, кота та кошеня. Місце глядацьких симпатій на виставці виборов чорний шотландський висловухий кіт, за якого віддали голоси 22 гостя та учасники заходу.

Побачила виставка і нові, раніше невідомі подібним заходам, породи котів, що і мали на меті організатори заходу. Це канадські сфінкси, представники бенгальської та сіамо-орієнтальної порід. Ще однією породною "родзинкою" заходу була представниця скоттіш фолдів (Scottish fold) рідкісного окрасу – колор-пойнт. Звичайно, якби учасників було більше, то серед них було б і більше рідкісних представників.
Наразі обласна березнева виставка котів в Ужгороді проводиться вперше. Відповідно, за браком досвіду, організатори не врахували всіх аспектів у її проведенні. Пані Людмила каже, що мають на меті зробити березневу виставку щорічною, а тому буде можливість врахувати досвід цього року.

Зелене Закарпаття

01.03.2014 18:54:46

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація