ГоловнаРозділ «Тварини» Дикі тварини В Ужгороді рятують єнота, знайденого з відрізаними лапами (ФОТО)

В Ужгороді рятують єнота, знайденого з відрізаними лапами (ФОТО)

Схоже на те, що тваринка позбулася лапок під поїздом, повідомляють у зоозахтсній організації "Барбос", розшукуючи господаря пораненого єнота та намагаючись його виходити. Зоозахисники в Ужгороді рятують єнота, знайденого з відрізаними лапами (ФОТО) Від учора ужгородські зоозахисники з ГО "Барбос" намагаються врятувати єнота та знайти його господаря. Як розповідають активісти організації, про знайденого обіч дороги на Радванці травмованого єнота їм повідомили у неділю ввечері перехожі. По прибуттю на місце знахідки, зоозахисники виявили тваринку із сильними, частково незворотніми, пошкодженнями. Так, у єнота взагалі немає задньої лапки, передня - відсутня до половини. Рани, кажуть, не свіжі і навіть встигли вже загноїтися. Припускають, що це - наслідок наїзду поїзда чи потрапляння єнота в капкан. Тваринці одразу ж надали першу ветеринарну допомогу, обробили рани й знеболили. Надалі на знайду чекає операція та тривале лікування - нині єнот слабкий, худий та зневоднений. Тож як складуться справи надалі - прогнозувати важко, повідомляють у ГО "Барбос", заразом розшукуючи господаря постраждалої тваринки.
В Ужгороді рятують єнота, знайденого з відрізаними лапами (ФОТО)

"Барбос", розшукуючи господаря пораненого єнота та намагаючись його виходити.
Зоозахисники в Ужгороді рятують єнота, знайденого з відрізаними лапами (ФОТО)
Від учора ужгородські зоозахисники з ГО "Барбос" намагаються врятувати єнота та знайти його господаря.

Як розповідають активісти організації, про знайденого обіч дороги на Радванці травмованого єнота їм повідомили у неділю ввечері перехожі. По прибуттю на місце знахідки, зоозахисники виявили тваринку із сильними, частково незворотніми, пошкодженнями. Так, у єнота взагалі немає задньої лапки, передня - відсутня до половини. Рани, кажуть, не свіжі і навіть встигли вже загноїтися. Припускають, що це - наслідок наїзду поїзда чи потрапляння єнота в капкан.

Тваринці одразу ж надали першу ветеринарну допомогу, обробили рани й знеболили. Надалі на знайду чекає операція та тривале лікування - нині єнот слабкий, худий та зневоднений. Тож як складуться справи надалі - прогнозувати важко, повідомляють у ГО "Барбос", заразом розшукуючи господаря постраждалої тваринки.

20.03.2017 19:03:35

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація