ГоловнаРозділ «Тварини» Акваріум / Тераріум В Ужгороді за підсумком конкурсу визначили кращих в мистецтві оформлення мініатюрних акваріумів

В Ужгороді за підсумком конкурсу визначили кращих в мистецтві оформлення мініатюрних акваріумів

У неділю, 19 лютого, в обласному центрі Закарпаття підбили підсумки 3-ї виставки-конкурсу нано-акваріумів Закарпаття, що її організував Клуб акваріумістів Закарпаття (голова – Тереза Лазар).
В Ужгороді за підсумком конкурсу визначили кращих в мистецтві оформлення мініатюрних акваріумів

В "екзотичному" кафе "Акваріум" (вул. Л.Толстого, 46), де протягом двох тижнів усі, хто бажав, могли оглянути майже півтора десятки 30-літрових акваріумів, оформлених відповідно до принципів мистецтва аквадизайну, і віддати свій голос за той, що сподобався найбільше, зібралися організатори і учасники цього заходу.

Насамперед, після підрахунку майже тисячі карточок для голосування було визначено переможця за версією відвідувачів виставки і учасників голосування на акваріумних форумах. Пізніше голова клубу Тереза Лазар оголосила висновки фахового журі.

У підсумку, за одностайним рішеням всіх членів журі і глядачів найкращим було названо акваріум під назвою "Високі Татри" авторства Юрія та Світлани Садикових.

"Бронзу" конкурсу виборов, за рішенням фахівців, варіант акваріумного дизайну на ймення "Evergreen" у виконанні Михайла Беренблата.

Третє місце здобув "Керт" Віталія Вареника.

Оголошувала і вітала переможців та вручала призи голова Клубу акваріумістів Закарпаття Тереза Лазар – переможниця уже не одного українського і учасниця міжнародних конкурсів аквадизайну.На жаль, як зауважив член клубу і власник кафе "Акваріум" Олег Диба, кількість призових місць і вибір журі не змогли охопити увесь спектр якісно виконаних робіт. При чому, багато з них було зроблено акваріумістами, які раніше не брали участі в такого роду заходах, але, при цьому, продемонстрували рівень майстерності, аж ніяк не нижчий за інших, більш досвідчених учасників конкурсу.

Усі переможці і учасники отримали призи від ТОВ "НВП "Сузір’я Пет" (як офіційного дистрибютора ТМ) та ТМ "AquaEl".

20.02.2017 4:53:04

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація