ГоловнаРозділ «Тварини» Акваріум / Тераріум В Ужгороді за підсумком конкурсу визначили кращих в мистецтві оформлення мініатюрних акваріумів

В Ужгороді за підсумком конкурсу визначили кращих в мистецтві оформлення мініатюрних акваріумів

У неділю, 19 лютого, в обласному центрі Закарпаття підбили підсумки 3-ї виставки-конкурсу нано-акваріумів Закарпаття, що її організував Клуб акваріумістів Закарпаття (голова – Тереза Лазар).
В Ужгороді за підсумком конкурсу визначили кращих в мистецтві оформлення мініатюрних акваріумів

В "екзотичному" кафе "Акваріум" (вул. Л.Толстого, 46), де протягом двох тижнів усі, хто бажав, могли оглянути майже півтора десятки 30-літрових акваріумів, оформлених відповідно до принципів мистецтва аквадизайну, і віддати свій голос за той, що сподобався найбільше, зібралися організатори і учасники цього заходу.

Насамперед, після підрахунку майже тисячі карточок для голосування було визначено переможця за версією відвідувачів виставки і учасників голосування на акваріумних форумах. Пізніше голова клубу Тереза Лазар оголосила висновки фахового журі.

У підсумку, за одностайним рішеням всіх членів журі і глядачів найкращим було названо акваріум під назвою "Високі Татри" авторства Юрія та Світлани Садикових.

"Бронзу" конкурсу виборов, за рішенням фахівців, варіант акваріумного дизайну на ймення "Evergreen" у виконанні Михайла Беренблата.

Третє місце здобув "Керт" Віталія Вареника.

Оголошувала і вітала переможців та вручала призи голова Клубу акваріумістів Закарпаття Тереза Лазар – переможниця уже не одного українського і учасниця міжнародних конкурсів аквадизайну.На жаль, як зауважив член клубу і власник кафе "Акваріум" Олег Диба, кількість призових місць і вибір журі не змогли охопити увесь спектр якісно виконаних робіт. При чому, багато з них було зроблено акваріумістами, які раніше не брали участі в такого роду заходах, але, при цьому, продемонстрували рівень майстерності, аж ніяк не нижчий за інших, більш досвідчених учасників конкурсу.

Усі переможці і учасники отримали призи від ТОВ "НВП "Сузір’я Пет" (як офіційного дистрибютора ТМ) та ТМ "AquaEl".

20.02.2017 4:53:04

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


Схожі публікації

Закарпатець потрапив до числа переможців міжнародного фотоконкурсу "Друзі старих дерев" (ФОТО)
Закарпатець потрапив до числа переможців міжнародного фотоконкурсу "Друзі старих дерев" (ФОТО)
«Друзі старих дерев» («Сoncours de photos des arbres vieux») – міжнародний фотоконкурс, який щороку організовує одна з природоохоронних організацій Франції. З різних куточків світу надходять роботи професійних фотографів та аматорів. Основна умова – зображення старих дерев, типових для місцевості. До цілей конкурсу належить привернення уваги світової громадськості до збереження дерев, особливо таких, що бачили не одну історичну епоху. Самий лише поважний вік рослинних довгожителів має спонукати людей, місцеву владу та уряди країн до збереження цих унікальних природних об’єктів.
×
Авторизація