ГоловнаБлоги

Топ-блоги

Інші записи

Конференція з практичних питань природничої музеології в Національному науково-природничому музеї НАН України29.10.2013 0:46:54
24-25 жовтня 2013 року мені довелось взяти участь у пізнавальній конференції, яка відбулась в Національному науково-природничому музеї НАН України (м. Київ).
Як це - бути ВОЛОНТЕРОМ у зоозахисній організації?09.10.2013 22:32:04
Як це - бути ВОЛОНТЕРОМ у зоозахисній організації?
Дивним було для мене відкриття, що у наші суперпрогресивні часи все ще багато людей не мають уявлення взагалі (або ж воно досить викривлене) про те, хто такі волонтери, що таке стерилізація та вакцинація. І часто такі люди є працівниками освіти, медичної сфери, держорганів - словом тих вертсв, які б мали самі пояснювати іншим нове й незрозуміле... І замість того, щоб допомагати, через цю свою "білу пляму" в знаннях досить солідно заважають нам, волонтерам.
Виставка до 130-річчя Олександра Грабара в Закарпатському краєзнавчому музеї20.08.2013 16:57:20
Виставка до 130-річчя Олександра Грабара в Закарпатському краєзнавчому музеї
Олександр (Шандор) Грабар - закарпатський натураліст, орнітолог і взагалі любитель природи першої половини ХХ ст. Він був викладачем Ужгородської Католицької Королівської гімназії, добре малював, займався акваріумістикою, таксидермією, грав на роялі, у гімназії викладав природознавство та географію, а також хімію, математику, малювання та інші предмети. У серпні цього року (2013) на честь 130-річчя від дня народження цього дослідника природи у Закарпатському краєзнавчому музії була відкрита виставка «Олександр Грабар – любитель і знавець природи Закарпаття», фоторепортаж з якої хочеться подати в цьому повідомленні.
Риба гниє з голови, або Кіть вун не позерать за свойов ґайдов, то і я не буду21.05.2013 17:07:17
Риба гниє з голови, або Кіть вун не позерать за свойов ґайдов, то і я не буду
Ми можемо досить говорити про гуманність, співчуття та милосердя, намагатися допомогти страждущим та покращити ставлення сірої маси до братів наших менших. Ніколи нічого не зміниться в кращу сторону, доки нами керуватимуть ідіоти та живодери. Пересічний громадянин дивитиметься на їхні поступки і думатиме: "Тать кіть мер не валовшний позерати за свойов ґайдов, то я, обичний чоловік, маю позерати?" До чого це я? Зрозумієте, коли почитаєте таку історію.
Сторінка 1 з 2 1 2
×
Авторизація