ГоловнаБлогиВероніка Брудка

Вероніка Брудка

Вероніка Брудка

Волонтер ужгородської організації захисту тварин "БАРБОС".
Щаслива власниця мегакрутої кішечки Шкварки.

Записи автора

ЛЮДЕЙ НЕ ШКОДА!17.12.2013 18:20:11
ЛЮДЕЙ НЕ ШКОДА!
Часто доводиться чути від посторонніх осіб докори, мовляв чого ти займаєшся тваринами, ось скільки людей потребує допомоги, краще піди туди, зроби те… І завжди (!) ці докори надходять від таких індивідумів, котрі ніколи в житті нікому нічим не допомогли, окрім як «порадами». А мені, в свою чергу, хочеться їм порадити прочитати одну невеличку статтю, яка допоможе зрозуміти мене та інших зоозахисників.
Як це - бути ВОЛОНТЕРОМ у зоозахисній організації?09.10.2013 22:32:04
Як це - бути ВОЛОНТЕРОМ у зоозахисній організації?
Дивним було для мене відкриття, що у наші суперпрогресивні часи все ще багато людей не мають уявлення взагалі (або ж воно досить викривлене) про те, хто такі волонтери, що таке стерилізація та вакцинація. І часто такі люди є працівниками освіти, медичної сфери, держорганів - словом тих вертсв, які б мали самі пояснювати іншим нове й незрозуміле... І замість того, щоб допомагати, через цю свою "білу пляму" в знаннях досить солідно заважають нам, волонтерам.
Риба гниє з голови, або Кіть вун не позерать за свойов ґайдов, то і я не буду21.05.2013 17:07:17
Риба гниє з голови, або Кіть вун не позерать за свойов ґайдов, то і я не буду
Ми можемо досить говорити про гуманність, співчуття та милосердя, намагатися допомогти страждущим та покращити ставлення сірої маси до братів наших менших. Ніколи нічого не зміниться в кращу сторону, доки нами керуватимуть ідіоти та живодери. Пересічний громадянин дивитиметься на їхні поступки і думатиме: "Тать кіть мер не валовшний позерати за свойов ґайдов, то я, обичний чоловік, маю позерати?" До чого це я? Зрозумієте, коли почитаєте таку історію.
Сторінка 1 з 1
×
Авторизація