Головна Цікава планета У Московському зоопарку померла єдина в Європі проєхидна

У Московському зоопарку померла єдина в Європі проєхидна

У Москві померла єдина у Європі проєхидна, що прожила зоопарку 16 років. Про це представники московського зоопарку написали на своїй сторінці в Facebook.
У Московському зоопарку померла єдина в Європі проєхидна

Повідомляється, що самець проєхидни, що носив кличку Смол, помер від хронічної хвороби, проте не уточнюється, чим саме страждала тварина .

Цих тварин, згідно з повідомленням адміністрації зоопарку, привезли до Московського зоопарк у віці двох років з Нової Гвінеї в 1997 році. За всі 16 років перебування в зоопарку Смол ніколи не експонувався, оскільки занадто нервував від присутності відвідувачів.

Проєхидни досить часто містяться в зоопарках, при цьому зазвичай в неволі вони і не розмножуються. Оскільки Смол був єдиною проєхидною Бруійна, що міститься в неволі в Європі, за всі роки, що він жив в Московському зоопарку, знайти для нього самку так і не вдалося.

Назва "проєхидна"  тварині дано на честь мандрівника Корнеліса де Бруійна. Він перший описав тварин , що живуть у природі островів Вайгео і Салават Західної Нової Гвінеї і в північно -західній частині Нової Гвінеї. Проєхидни виростають завдовжки до 77 сантиметрів, а їх вага може досягати 10, а рідкісних випадках навіть 16 кілограмів. Вони мешкають у високогір'ях на луках , а також у вологих гірських лісах.

За матеріалами lenta.ru

28.09.2013 0:52:39

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація