ГоловнаНовиниУ Горінчеві на Хустщині на одному подвір’ї живуть екзотичні та свійські тварини (ВІДЕО)

У Горінчеві на Хустщині на одному подвір’ї живуть екзотичні та свійські тварини (ВІДЕО)

Куточок, де живуть унікальні тварини є у хустському селі Горінчеві. Тут на одному подвір’ї – екзотичні та свійські птахи, дикі качки, цесарки, індики та окраса цієї диво-компанії – павичі.

Дуже цікаво спостерігати шлюбний танець павича перед самкою. Змахуючи крилами, він віялом розпускає хвіст. Однак найбільший і найвищий птах серед цього пернатого царства – Олівія. Африканський страус невибагливий у їжі. Олівія, на відміну від інших страусів, досить товариська з людьми.

Поруч із птахами живуть і граціозні косулі. Зазвичай ці тварини дуже полохливі та бояться людей. Однак маленьких оленів, які живуть на фермі пана Василя можна навіть погодувати з руки і погладити.

Чоловік розповідає – іноді до нього привозять тварин, які постраждали від браконьєрів, тут їх лікують та виходжують а потім відпускають на волю.

Є тут і карпатські буйволи. Вони – нащадки диких індійських буйволів. Зараз у стаді – 18 самок, двоє великих самців та малий Рембо. Річний надій молока однієї самки буйвола сягає 2 000 літрів молока. Воно містить 8% жиру і перевершує коров'яче за вмістом білка. Молоко окрім того що корисне, ще й надзвичайно смачне, з нього тут роблять сир, масло, кефір, також буйволяче молоко додають у різні страви. Породу карпатського буйвола намагаються зберегти та відродити, тож цілком можливо, що наступного року буйволяче стадо стане ще більшим.

М-студіо

02.04.2017 3:41:24

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація