Як взяти з притулку собаку
Ніхто не буде любити вас сильніше, ніхто не буде так віддана вам, як узята з притулку собака. Собаки не пам'ятають зла і дуже хочуть бути поруч з людиною. Можливо, саме в собачому притулку ви зустрінете справжнього друга.
Перед тим, як взяти собаку з притулку до себе додому, проконсультуйтеся з ветеринаром і кінологом. Можливо, песику знадобиться час, щоб звикнути до вас і до нової обстановки.
Інструкція
-
Перевірте, чи впевнені ви, що собака потрібна.
-
Порадьтеся з членами сім'ї. Уточніть у них наявність алергії на шерсть.
-
Домовтеся, хто і в який час буде вигулювати пса. Вирішіть, чим збираєтеся годувати. Визначтеся з бажаним підлогою собаки. Будьте готові до специфічного запаху пса, навряд чи він влаштує всіх людей, що проживають в квартирі.
-
Зверніть увагу на зовнішній вигляд собаки, на її поведінку. Наскільки вона жвава, чи немає каліцтв. Залежно від того, чи збираєтеся ви тримати пса на ланцюгу або в будинку, вибирайте гладкошерстного Дружка або пухнастого Бобика. Велику собаку не слід брати в однокімнатну квартиру.
-
Запитайте про наявність щеплень.
-
Уточніть, коли останній раз проходила вакцинація. Чи є хронічні захворювання, чи були переломи. Враховуйте особливості можливої ??хвороби, наприклад, собака з пороком серця не зможе супроводжувати тривалі велосипедні прогулянки, але охоронець з неї вийде хороший.
Дізнайтеся історію вибраної вами собаки. Коли вона надійшла, хто був її господарем. Підібрали чи її на вулиці або призвели колишні власники. Будьте уважні до деталей. Якщо віддали, то з якої причини: сім'я переїжджає, народилася дитина або пес покусав сусідку.
Обов'язково з'ясуйте ступінь її агресивності. Деякі, спокійні на вигляд собаки, кидаються на дітей, а з грізних, великих псів іноді виходять боягузливі сторожа.
Коментарі
Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.