ГоловнаЗоозахисна діяльність Новини «Зоозахисна діяльність» В Ужгороді 7 годин поспіль рятували пса, що застряг у нетрях теплотраси (ФОТО, ВІДЕО)

В Ужгороді 7 годин поспіль рятували пса, що застряг у нетрях теплотраси (ФОТО, ВІДЕО)

Історію зі щасливим фіналом розповіли волонтерки громадської організації "Барбос", що опікується безпритульними тваринами.
В Ужгороді 7 годин поспіль рятували пса, що застряг у нетрях теплотраси (ФОТО, ВІДЕО)

В Ужгороді 7 годин поспіль рятували пса, що застряг у нетрях теплотраси (ФОТО, ВІДЕО)
Зі слів зоозахисників, про собаку, що застряг у дворах по вулиці Минайській чи то в котельні, чи то то в газовій будці, їм повідомила телефоном дівчина. Однак, коли представниця організації приїхала на місце, аби відкрити двері та випустити пса, скиглення якого було чути, виявилося, що тварина застрягла у нетрях теплотраси.

Люк теплотараси виявився відкритим, вочеивдь, через нього пес і потрапив всередину. Глибину шахта має 5 метрів, ось собака й заліз туди, а вибратися назовні самостійно не міг або ж і не хотів.

"Труби теплотраси - довжиною близько 10 метрів, а то й більше: тягнуться повздовж дев'ятиповерхівки. Прохід між трубами зовсім тоненький. Собака ледве там ставав. Деколи пес вилазив ближче, потім залазив вглиб", - розповідають зоозахисники, котрі увесь час намаглися тварину виманити, кликали і виштовхували. А ще - "Змотували довгі палиці, робили на кінці палиці годівницю з смачненьким, але все без результатно".

Зрештою, собку таки вдалося витягти, не в останню чергу і завдячуючи рятувальникам, котрі ловили пса на виході з теплотраси, поки він з переляку кусався. Зв'язаного Боббі - активісти з льоту й охрестили собаку - витягали з люку на тросах. "Власне після цього він не перестав намагатися всіх з'їсти, по сему був відпущений додому", - підсумовують у ГО "Барбос" історію майже 7-годинного порятунку собаки.

09.02.2017 15:35:29

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація