ГоловнаРозділ «Рослини» Кімнатні рослини В Ужгороді експонували сотні видів фіалок (ВІДЕО)

В Ужгороді експонували сотні видів фіалок (ВІДЕО)

Близько тисячі сортів фіалок має Римма Сисорова. Жінка приїхала з Хуста і представила виставку улюблених квітів у галереї «Ужгород». Вирощуванням фіалок захоплюється понад 20 років.
В Ужгороді експонували сотні видів фіалок (ВІДЕО)

Римма Сисорова, колекціонер фіалок із Хуста:

- Колекція розрослася в мене вже до такої міри, що доводиться ділитися красотою з людьми. Утримувати її дуже дорого, тому доводиться й продавати. Головне, що я людям завжди говорю: аби фіалка добре росла, потрібно її раз у півроку пересаджувати (восени і навесні) і бажано трохи підживлювати (кілька разів у місяць). Також потрібне додаткове освітлення, якщо хотять, аби фіалки квітнули в зимовий період. А з весни до осені їм вистачає сонця.

Працівники галереї «Ужгород» кажуть: за ці три дні в них було більше відвідувачів, аніж за попередні 3 місяці. Жителі обласного центру масово ринули скуповувати фіалки.

Ціни коливаються від 10-15 до кількох сотень гривень. Придбати можна як листочки, так і вже сформовані квітучі фіалки та інші рослини. Хто ж не планує купувати рослини, може прийти помилуватися ними, адже вхід безкоштовний.

Виставка діє з 5 до 8 березня. У міжнародний день жіноцтва всі охочі зможуть побачити фіалки з 10 до 15 години.УжІнформ

08.03.2017 3:14:40

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація