ГоловнаРозділ «Рослини» Екзотичні рослини Ужгород уквітчався катальпами (ФОТО)

Ужгород уквітчався катальпами (ФОТО)

В Україні цей вид дерева – рідкість.
Ужгород уквітчався катальпами (ФОТО)

Вулицю Анкудінова в Ужгороді не впізнати, адже всі катальпи вкрилися запашним цвітом. Ця частина міста не надто популярна для піших прогулянок, але в такий час ужгородцям варто заглянути і сюди.

В Україні цей вид дерева – рідкість, катальпи ростуть у Китаї, чимало їх і в Японії, Північній Америці і Вест-Індії. Крім екзотичного цвітіння, дерева часто вражають розміром своїх листя і радують плодами, які нагадують стручки квасолі.

За матеріалами 7dniv.info

16.06.2014 15:28:33

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


Схожі публікації

Закарпатець потрапив до числа переможців міжнародного фотоконкурсу "Друзі старих дерев" (ФОТО)
Закарпатець потрапив до числа переможців міжнародного фотоконкурсу "Друзі старих дерев" (ФОТО)
«Друзі старих дерев» («Сoncours de photos des arbres vieux») – міжнародний фотоконкурс, який щороку організовує одна з природоохоронних організацій Франції. З різних куточків світу надходять роботи професійних фотографів та аматорів. Основна умова – зображення старих дерев, типових для місцевості. До цілей конкурсу належить привернення уваги світової громадськості до збереження дерев, особливо таких, що бачили не одну історичну епоху. Самий лише поважний вік рослинних довгожителів має спонукати людей, місцеву владу та уряди країн до збереження цих унікальних природних об’єктів.
×
Авторизація