ГоловнаРозділ «Охорона природи» Різне У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів на Закарпатті з'явився однорічний Потап із Харкова

У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів на Закарпатті з'явився однорічний Потап із Харкова

16 січня Реабілітаційний центр бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» поповнився ще одним мешканцем.
У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів на Закарпатті з'явився однорічний Потап із Харкова

Однорічного клишоногого самця добровільно віддав до центру його власник. Раніше тварина утримувалася у Харкові. Цей ведмідь має кличку Потап. Він перебуває у задовільному стані, не має видимих ознак захворювання та фізичних вад. Разом з твариною власник надав ветеринарні документи та документи щодо походження тварини.

У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» це вже другий клишоногий з кличкою Потап. Першого транспортовано сюди з Луганська ще у 2012 році. Його доля в неволі була не така легка, як новоприбулого ведмедика. Втім, харківський Потап, як і всі нові мешканці центру, пройде ветеринарний огляд, відтак карантин, а от необхідні щеплення він вже має. Тварина дуже грайлива, дружелюбна, а отже, можна припустити, що вона дуже швидко адаптується до нових умов. У центрі цілих 12 гектарів, якими ведмеді полюбляють гуляти, купатися у штучних водоймах, а влітку ласувати чорницями і малинами, плантації яких знаходяться безпосередньо на території центру.

Новосела з Харкова зустріли не всі мешканці ведмежого притулку, бо половина з них перебуває у зимовій сплячці, тож дня них знайомство з новим Потапом відбудеться хіба що навесні.

19.01.2017 4:00:49

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


Схожі публікації

400-кілограмовий Стефан із Хмельницька оселився в центрі бурих ведмедів на Закарпатті
400-кілограмовий Стефан із Хмельницька оселився в центрі бурих ведмедів на Закарпатті
У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» поселився ще один клишоногий. 400-кілограмового Стефана транспортовано з Хмельницька.
×
Авторизація