Кращу ялинку хенд-мейд конкурсу робили два дні з 30 метрів сіна
Близько місяця тому колективи редакцій «Зеленого Закарпаття» і «Закарпаття онлайн» вирішили влаштувати передноворічний захід зі збереження ялинок краю . Так виникла їдея організації конкурсу на кращу саморобну ялинку серед закарпатців. Акція активно популяризувалася організаторами у соціальних мережах, у культурно-освітніх та громадських закладах.
За неповний місяць у конкурсі взяло участь 15 учасників з Ужгорода, Чопа, Мукачева, Камяниці тощо. Загалом на глядацький осуд було представлено 36 ялинок, виготовлених з найрізноманітніших предметів і за цікавими методиками. 20 ялинок радувало глядацьке око у приміщенні прес-центру, де і відбувалося визначення і нагородження кращих. Інші16 оцінювалися журі та глядачами з телевізійного монітору, бо через певні обставини не були присутніми на конкурсі.
Авторка кращої ялинки розповідає про народження ідеї та методику виготовлення виробу
На визначення кращих у конкурсі вплинули результати голосування у соцмережах, редакційна думка та голос журі. Так, третє місце за найкращу хенд-мейд ялинку отримала ужгородка Оксана Шкіря-Аніщенко, котра виготовила ялиночку у техніці «кензаш». Рукодільниця отримала подарунковий сертифікат від оздоровчого комплексу «Карпати».
Друге місце виборола пахуча ялинка-вазонок Марини Федчик з Ужгорода. За результатами голосування у соцмережах названо ялинку глядацьких симпатій, виготовлену з канви Юлією Горкій, що з села Минай Ужгородського району. Виріб Юлії отримав 167 комплексних «лайків» у «Фейсбуці» та «Контакті». Пані Мирослава Каламуняк не втрималася від особистого відзначення креативного виробу ужгородки Світлани Феєш. Дівчата отримали подарункові сертифікати від торгової марки «Парада».
Головною переможницею заходу стала ялинка, виготовлена жителькою Кам’яниці Василини Бабич з сіна. Самодільне новорічне деревце висотою з метр тридцять прикрашене і авторськими іграшками пані Марини. «Ми з подругою побачили схожу ялинку у львівському кафе і загорілися ідеєю зробити щось схоже. Насправді, виріб робився задовго до конкурсу і потрапив на нього випадково: побачили анонс заходу в Інтернеті. Ми обмотували шматки сіна ниткою і робили, так би мовити, велику «сосиску із сіна», котру потім намотували на каркас. У виготовленні цієї ялинки брала участь чи не вся сім’я» – розповідає пані Марина. Каже, отриману нагороду – романтичну вечерю на двох у ресторані «Термал» – ділитимуть якось між собою з подругою.
Безумовно, цей захід подарував всім його учасникам позитивний передноворічний настрій. «Завжди захоплююся людьми, котрі можуть вийти за межі стандартів і творити щось незвичайне і прекрасне, тому охоче їх підтримую» – зазначає спонсор і журі заходу пані Мирослава. , заступник директора ресторану "Термал Стар" Вероніка Скаканді висловила надію на те, що цей захід стане у майбутньому хорошою передноворічною традицією.
Журі та спонсори конкурсу дивувалися креативності представлених ялинок
Ольга Борсук, Зелене Закарпаття
Коментарі
Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.