ГоловнаРозділ «Ландшафт» Різне На Закарпатті є ландшафтний центр з послугами по вирощуванню різноманітної флори та еко-господарств

На Закарпатті є ландшафтний центр з послугами по вирощуванню різноманітної флори та еко-господарств

В Ужгороді таки є справжній спеціалізований ландшафтний центр з комплексного благоустрою саду чи іншої земельної ділянки. Окрім того, на його території є еко-господарство, де вирощуються різні домашні, сільськогосподарські та екзотичні тварини.
На Закарпатті є ландшафтний центр з послугами по вирощуванню різноманітної флори та еко-господарств

Ландшафтний Центр, що сьогодні знаходиться в Ужгороді за адресою вул. Оноківська-об’їзна, 1, ще у 2006 році відкрив у місті садовий центр. Однак, зважаючи на розширення своїх послуг, відповідно, на потребу у більшій території, Центр «переїхав» за нинішньою адресою, де наразі утримує розплідник декоративних рослин «Ужанська долина» площею 10 га та еко-господарство з видовим багатством тварин.

Ландшафтний Центр на сьогодні є спеціалізованим об’єктом з чи не найширшим серед собі подібних спектром послуг, серед яких – послуги з ландшафтного дизайну та по догляду за територією; вирощування декоративних рослин у відкритому грунті та контейнерах; продаж рослин і всіх необхідних елементів для ландшафтного дизайну і саду; еко-господарство вирощування домашніх і декоративних тварин.

Центр виконує весь комплекс робіт з ландшафтного дизайну від проекту до його реалізації з подальшим сервісним й гарантійним обслуговуванням – проектування, підготовчі роботи, підбір елементів ЛД і установка їх тощо. Садовий центр пропонує широкий вибір різноманітних декоративних та плодових рослин відмінної якості, садового декору, обладнання та всього іншого що потрібного для створення вашого саду. Андріана Недолуженко, адміністратор Центру, повідомляє, що знижки та вигідні пропозиції у комплексі діють постійно і на весь спектр послуг, однак саме цієї весни їх немало садовому центрі. По-перше, ціни на весь спектр садових товарів і послуг, незважаючи на інфляцію в країні, а з нею – збільшення ціни на всі товари, у Ландшафтному Центрі не збільшилися. По-друге, цієї весни Центр пропонує своїм клієнтам знижку 10% на всі садові культури власного вирощування: «До прикладу, якщо трилітровий контейнер з барбарисом сьогодні можна придбати за 50-60 гривень, то ми пропонуємо його за 35-40 гривень». Окрім того, діє система відсоткових знижок для постійних клієнтів і тих, хто має бажання придбати рослини оптом.

На територію Центру діє еко-господарство, де є розплідники домашніх, сільськогосподарських та екзотичних тварин. Тут можна знайти курей різних порід, срібних фазанів, страусів, буйволів, а також декоративну рибу, собак породи "сибірський хаскі" та "комондор" тощо.

Більш детально «Зелене Закарпаття» познайомить Вас з садовим центром та еко-господарством Центру та їх жителями у наступних публікаціях.

Зелене Закарпаття
ФОТО – http://landshaft.info

05.03.2014 14:54:57

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація