ГоловнаЗоозахисна діяльність Новини «Зоозахисна діяльність» «Зелене Закарпаття» – новий інтернет-проект про все «зелене» і «живе»

«Зелене Закарпаття» – новий інтернет-проект про все «зелене» і «живе»

zelene.net – відтепер цю адресу сміливо можна заносити у «вибране», адже 22 жовтня стартував унікальний проект, аналогів якому на Закарпатті нема.
«Зелене Закарпаття» – новий інтернет-проект про все «зелене» і «живе»

Цей інформаційний портал став ще одним дітищем колективу сайту Закарпаття онлайн та прес-центру «Закарпаття», однак є рівноцінним проектом. Ресурс має на меті публікувати інформацію, що стосується живого світу Срібної Землі: фауни й флори гір, зоозахисної та природоохоронної діяльності (у плані відстоювання прав не людей, а тварин, що у нашій державі є дуже важливим), котра поділена на відповідні підсайти та рубрики. Цікавинками порталу є такі розділи як «Поради фахівців», «Блоги», «Історії з життя», «Оголошення», «Цікава планета», «Фото дня». Особливо хотілося б звернути увагу на розділ «Шукаю господаря». Саме у ньому розміщуються фото тварин, які чекають на господаря. Крім фотографії собаки чи кішки, розміщується інформація про її вік, стать, місцезнаходження тощо. У планах – відкриття форуму та дитячої сторінки.

Ідея створення «живого зеленого» порталу зародилася на прес-конференції, під час якої йшлося про розвиток зоозахисної діяльності та підписувався меморандум про створення притулків для бездоглядних тварин.

Олег Диба, один з ініціаторів проекту, розповів про робочі моменти: «Тоді ми подумали, що такі теми потребують популяризації у правильному, цивілізованому, європейському контексті, для чого й варто створити інтернет-видання, котре б висвітлювало діяльність закарпатських зоозахисних організацій, поширювало культуру поводження і розведення домашніх тварин, розвінчувало міфи про дику природу, відповідало на тематичні запитання населення фахово і правильно. Далі проект почав розгортатися і ми не хотіли звужувати його лише до теми зоозахисної діяльності, а вирішили зробити ширшим, розділити за групами, залучати спеціалістів та волонтерів, аби портал був не скопійованою енциклопедією, а живим, постійно наповнюваним і, що важливо, близьким для закарпатців».

Кореспонденти порталу наголосили, що завжди раді співпраці із представниками громадських організацій, зоозахисних товариств, природоохоронних структур та науковцями і також налагоджуватимуть контакти зі всіма, хто цікавиться темами, які висвітлюються на порталі «Зелене Закарпаття».

Наразі колектив працює над інформаційним наповненням сайту, а також пошуком меценатів, котрі б мали бажання підтримати проект. Як зазначила журналіст Людмила Сюзева, ідея задуму настільки масштабна, що будь-яка допомога, як творча, так і фінансова, буде доречною. За її словами, першим до хорошої справи долучився Віктор Балога, однак «дуже не хочеться, аби хтось трактував це явище політичним піаром, адже новостворений проект – сайт без політики та політиків. Віктор Іванович – поки що єдиний з тих, хто відгукнувся і вирішив допомогти, не вимагаючи нічого взамін». Переконатися у тому, що сайт дійсно без політики, можна дуже легко. Для цього потрібно лише запам’ятати його адресу: zelene.net

23.10.2012 22:47:07

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація