ГоловнаЗоозахисна діяльність Новини «Зоозахисна діяльність» Берегівську Пірошку з цуценям прихистили у мукачівському притулку для собак

Берегівську Пірошку з цуценям прихистили у мукачівському притулку для собак

Не було б щастя, та нещастя допомогло. Можливо, хтось скаже, що використовувати цей вислів, розповідаючи про собачу долю, не дуже доречно. Втім кожен погодиться, що будь-яка жива істота має право на життя.
Берегівську Пірошку з цуценям прихистили у мукачівському притулку для собак

Свідками драматичної історії, в якій головною героїнею стала чотирилапа руда улюблениця берегівчан, стала наша знімальна група.

Як відомо, про найвищий рівень інтелектуального розвитку людини свідчить її гуманність як у ставленні до інших людей, так і у ставленні до братів наших менших. Та інколи поводження деяких людей з тваринами, яких вони приручили найпершими та вважають найвідданішими друзями, просто вражає. Свідком нелюдського поводженням з тваринами у Берегові стала пані Єлизавета. Розповідає жінка про загальну улюбленицю місцевих Пірошку, яка минулої доби народила потомство. Причому зробила це прямісінько у центрі Берегова, на площі Героїв. Семеро цуценят відразу привернули увагу дітей, студентів та всіх небайдужих. Зараз про місце, де зовсім нещодавно стояв саморобний будинок для собачої родини, нагадують лише залишки сухого корму, яким годували Пірошку.

Якихось півгодини тому, каже жінка, дві особи, яких і людьми важко назвати, відігнавши матір від маленьких камінням, покидали цуценят в сумку та від’їхали, не залишивши місцевим ані найменшого сумніву в тому, що доля нещодавно народжених уже вирішена. Дізнавшись про народження цуценят у Берегові, працівники Мукачівського притулку для тварин вирішили прихистити бездомних. Утім, не встигли всього хвилин 30. Комунальники ж, з якими вдалось поспілкуватись телефоном, свою причетність до зникнення цуценят заперечують. Бажання допомогти хоча б Пірошці змусило волонтерів чекати, адже мати завжди повертається шукати малих. Те, що відбулось згодом, змусило повірити в дива всіх, хто зібрався на площі. Пірошка з’явилась ніби з-під землі і через деякий час знову зникла у схованці під металевою шафою. Попрямувавши туди, ми почули писк маленького, скоріш за все єдиного врятованого від нелюдів цуценяти.

Заманити налякану собаку у спеціальну корзину для транспортування тварин не вдавалось понад 2 години. Пірошка, очевидно, зневірилась у людях і бажання допомогти сприйняла за черговий підступ. Спільними зусиллями волонтерам таки вдалось помістити собаку у контейнер. Після ночі, проведеної у ветеринарній клініці Мукачева, Пірошку відвезли до Мукачівського притулку для собак, де відразу зробили необхідне щеплення та помістили в окремий вольєр. Варто сподіватись, що подальша доля чотирилапої мандрівниці буде щасливою і на її шляху зустрінуться тільки хороші люди.

М-студіо

15.09.2012 17:50:47

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація