ГоловнаРозділ «Тварини» Коти Завтра в Ужгороді на «Міс кіс» красуватимуться біля 40 чотирилапих

Завтра в Ужгороді на «Міс кіс» красуватимуться біля 40 чотирилапих

Серед них найбільше буде представників британської, шотландської порід. Звичайно, не мало буде і безпородних красунь.
Завтра в Ужгороді на «Міс кіс» красуватимуться біля 40 чотирилапих

Сьогодні в 13.00 закінчилаcя реєстрація на 19-ий за рахунком ужгородський конкурс краси серед котів «Міс-кіс». За повідомленням Світлани Лукач, організатора заходу, завтра слід очікувати на показ з 40 найрізноманітніших котів. «Серед них найбільше представників британської та шотландської порід. Є ангори, персидські. Звичайно, немало буде безпородних красунь», – розповідає пані Світлана. На жаль, на конкурсі цього року не буде сфінксів.

А от нових, ще невідомих цьому конкурсу порід кішок, яких завтра можна буде побачити у ПАДІЮНі, організатор не назвала. Каже, що бувають випадки, «коли людина думає, що у неї за такими от зовнішніми ознаками ангорка, а насправді кішка є безпорідною», тому про унікальних учасниць завтрашнього котячого шоу можна буде вже дізнатися безпосередньо на події. Пані Світлана лише заінтригувала – серед попередніх учасників зареєстрована представниця породи… Нібелунг (Nebelung) – рідкісна порода домашніх кішок, яка вважається довгошерстим варіантом російської блакитної кішки.

Окрім тварин, які змагатимуться за реальні номінації конкурсу, організатори обіцяють і немало кошеняток – майбутніх «міс-кіс», яких продаватимуть або віддаватимуть за безцінь у добрі руки. Підтримати захід, знайти господарів для своїх вихованців та представити на конкурс свого красеня прийде зоозахисна організація міста «БАРБОС». Також одним із номінантів у категорії "безпородні" буде відомий нашим читачам кіт Мітяй, історію життя якого можна прочитатаи на нашому порталі. 

Тож усіх бажаючих відвідати справжнє котяче шоу запрошуємо завтра, 24 листопада, у ПАДІЮН. Виставка тварин розпочинається об 11.00, а церемонія нагородження переможців – о 14.00.

Зелене Закарпаття

23.11.2013 16:33:15

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація