ГоловнаРозділ «Тварини» Комахи В Ужгороді наслідки цукрового діабету лікують личинками мух (ВІДЕО)

В Ужгороді наслідки цукрового діабету лікують личинками мух (ВІДЕО)

В обласному центрі хронічне незагоєння ран у діабетиків лікують личинками. Вирощують їх спеціально в університетській лабораторії.
В Ужгороді наслідки цукрового діабету лікують личинками мух (ВІДЕО)

Цукровий діабет, такий діагноз мають мільйони. Солодка хвороба змінила спосіб життя і пані Марії. Вже й не пам’ятає, коли вперше дізналася про діагноз. Забула б і про саму хворобу, якби не наслідки: хронічна незагоюваність рани. В жінки почали гнити пальці на кінцівках. Довгий час рану лікували традиційними методами, та все марно, вирішили спробувати новий запатентований українськими медиками метод – лікування личинками.

Болю немає, тільки сам факт – личинки, що поїдають мертві частини тіла. Довго пані Марія не могла збагнути, що це реально та ще й дієво. Довго не наважувалась, утім, коли погодилась, не пожалкувала. А от пан Петро довго не думав, одразу погодився. Каже здоров’я – головне.

Цей метод врятував від ампутації уже не одного закарпатця. Окрім видалення некротичної частини з рани, личинки також стимулюють її загоєння.

Медичні личинки вирощують спеціально в університетській лабораторії. Медики наголошують: боятись не варто, адже цей метод досить безпечний та дієвий. На сьогодні добре вивчений і широко застосовується у світі, а зараз і в Україні.

За матеріалами М- студіо

12.06.2014 14:18:01

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація