ГоловнаРозділ «Тварини» Інші Закарпатець поскидав десятки мертвих кіз під сусідським парканом (ФОТО)

Закарпатець поскидав десятки мертвих кіз під сусідським парканом (ФОТО)

У Виноградові, по вулиці Лейзмана, в одному з дворогосподарств чоловік тримав близько 100 кіз. Цієї зими всі ці кози чомусь поздихали. Але господар не придумав нічого кращого, як складувати тіла мертвих тварин на своєму городі під парканом, що межує з сусідами.
Закарпатець поскидав десятки мертвих кіз під сусідським парканом (ФОТО)

Фото надали ті самі сусіди, які й не здогадувалися до недавнього часу, що за кілька метрів від їхнього будинку знаходиться ціле кладовище тварин. А дізналися вони про його існування за смородом.

Виявилося, що «газда» цілу зиму складував кіз під паркан, як тільки вони одна за одною вмирали. Поки було холодно – ніхто й гадки не мав, що там відбувається. А як потепліло, сусіди відразу запідозрили щось недобре. А як глянули через огорожу- мало не знепритомніли.

На сьогоднішній день питанням падежу худоби зайнялась спеціальна комісія міськради та ветеринарна служба. Ветеринари взяли зразки тварин для встановлення причин смерті. Ніяких збудників хвороб не виявлено. Як з'ясувалося, всі тварини померли від…голоду і холоду.

Також стало відомо, що вже завтра коштом міської ради та силами ВУЖКГ всі тіла тварин буде захоронено, адже, судячи з усього, чоловік просто не знав, куди подіти мертвих тварин, адже викидати на сміття тіла тварин заборонено.

Сефлюш Інфо

02.03.2017 5:01:28

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація