ГоловнаРозділ «Охорона природи» Заповідна справа На Закарпатті посилять охорону червонокнижних видів рослин і тварин в заповідниках Держлісагентства

На Закарпатті посилять охорону червонокнижних видів рослин і тварин в заповідниках Держлісагентства

В Україні з січня 2017 значно посилять охорону вимираючих видів тварин, занесених до Червоної книги. Відповідний наказ підписала тимчасово виконуюча обов'язки голови Держлісагентства Христина Юшкевич.

"Сьогодні підписала наказ про посилення охорони червонокнижних видів рослин і тварин на територіях установ природно-заповідного фонду Держлісагентства.
Охорона червонокнижних птахів, зокрема, передбачена і в нових Санітарних правилах у лісах України.
Зобов’язала забезпечити виділення та належний облік охоронних ділянок під час лісовпорядкування, а також комплекс організаційних та лісогосподарських заходів, направлених на збереження та охорону середовищ існування рідкісних і зникаючих видів тварин і птахів.
На основі проведених заходів будуть внесені додаткові зміни і доповнення до нормативно-правових актів з ведення лісовпорядкування стосовно збереження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України", - написала Христина Юшкевич на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

21.01.2017 3:39:48

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація