ГоловнаРозділ «Охорона природи» Різне Державі повернули заповідний ліс під мисливською резиденцією Януковича в Сухолуччі

Державі повернули заповідний ліс під мисливською резиденцією Януковича в Сухолуччі

Прокуратура Києва повідомила про те, що встановила, що у 2012 році на підставі розпоряджень Київської обласної державної адміністрації надали товариству "Будинок лісника" (яке пов'язують із Януковичем) в довгострокове тимчасове користування лісову ділянку терміном на 49 років, інформує "Новое Время".
Державі повернули заповідний ліс під мисливською резиденцією Януковича в Сухолуччі

Згідно з умовами договору, ця ділянка, яка перебуває в постійному користуванні Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства на території Сухолуцького сільської ради, повиннна використовуватися для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

Однак, всупереч умовам зазначеного договору, підприємство-користувач без дозволу органів лісового господарства звело на ділянці капітальні споруди.

Господарський суд Київської області підтримав позицію прокуратури області та задовольнив позов про розірвання договору про довгострокове користування лісовою ділянкою та повернення його у державну власність.

Зауважимо, що "господарство" Януковича в Сухолуччі складалося з двоповерхового будинку, лазні, тиру і власної церковки.

Нагадаємо, наприкінці березня прокуратура Київської області повідомила, що подала до суду позов з вимогою повернути у держвласність резиденції Віктора Януковича "Акація" та "Острів" в Сухолуччі.

Як повідомляв iPress.ua, після зникнення Віктора Януковича з 22 лютого територію його основної резиденції Межигір'я було відкрито для вільного доступу усіх охочих.

Пізніше Верховна Рада ухвалила постанову про передачу території у держвласність.

За інформацією "Новое Время"

04.08.2014 10:14:09

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація