ГоловнаЗоозахисна діяльність Новини «Зоозахисна діяльність» В Ужгороді знайшовся син Душі міста (ФОТО)

В Ужгороді знайшовся син Душі міста (ФОТО)

Прихильники Душі у Фейсбуці обговорюють появу в обласному центрі собаки дуже схожого на Душу міста.
В Ужгороді знайшовся син Душі міста (ФОТО)

Ужгородка Ольга Павлова у своєму профілі на Фейсбук розмістила фото собаки, який за зовнішніми ознаками дуже схожий з померлим восени чотирилапим героєм Ужгорода, якого більшість знала як Душу міста. Справді, окрас, розміри, погляд ідентичні. Прихильники Душі жартують, радіючи, що це або реінкарнація Душі, бо не дарма ж Душа, або ж його син. Живе сірий на території ужгородського автовокзалу.

Проблема безпритульних собак в Ужгороді залишається невирішеною. Практично щороку знаходяться ті, хто намагається вирішити її шляхом отруєнь чотирилапих. Пам’ятаємо, що саме так вчинили із Душею. Тому просимо всіх небайдужих до долі чотирилапих просимо долучитися до акції збору коштів на скульптуру Душі, котрий символізуватиме проблему отруєнь бездомних собак в обласному центрі. Пожертвувати кошти можна на електронний рахунок акції - 4405 8858 2945 1035.

Не будьмо просто голослівними у любові до вуличних братів менших!

Р.S. Зважаючи на події в країні, зрозуміло, що ця справа не пріоритетна, однак розуміймо, що кожен робить те, що у нього найкраще виходить і що йому до душі – тоді матимемо успіх у всьому.

Зелене Закарпаття

10.07.2014 0:00:00

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація