ГоловнаЗоозахисна діяльність Новини «Зоозахисна діяльність» У мукачівському притулку вольєри утеплювали під час морозів (ФОТО)

У мукачівському притулку вольєри утеплювали під час морозів (ФОТО)

Чотирилапим готують гарячу їжу та утеплюють вольєри, аби ті перенесли зимові морози.
У мукачівському притулку вольєри утеплювали під час морозів (ФОТО)

Зараз у притулку живе близько 35 собак. Його керівник Єрміла Кость каже, що тварини добре пережили сильні морози, ніхто не захворів і не голодував.

—Ми завезли у вольєри солому, щоб собаки в такий холод не торкались лапами до землі. Тварини харчуються гарячою їжею, варимо на основі кісткового фаршу, а також даємо гарячу воду. Нам кінологи зробили піч, яку розтоплюємо дровами, і там готуємо їжу, - каже пані Єрміла.

За словами жінки, будь-хто з бажаючих може завітати до притулку та переконатись, що тварини перебувають в достойних умовах, всі вони ситі, доглянуті та утеплені.

Щодо відлову безпритульних собак, які бігають містом, то поки у притулку цю роботу припинили, але обіцяють – тільки до весни.

—Зараз ми це робимо тільки в критичних випадках, якщо тварина агресивна чи поранена. Справа в тому, що після стерилізації необхідна перетримка декілька днів в теплому приміщенні, а у нас наразі немає такої можливості. Як тільки потепліє ми продовжимо цю роботу, - розповідає жінка.

Якщо ви знайшли тварину, яка потребує допомоги, звертайтесь за допомогою у притулок за адресою м.Мукачево, вулиця Валенберга,52.

Мукачево.нет

21.01.2017 2:18:33

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація