ГоловнаРозділ «Рослини» Екзотичні рослини Редакція та учасники зоозахисного конкурсу провели суботній день серед квітучих ківі (ФОТО)

Редакція та учасники зоозахисного конкурсу провели суботній день серед квітучих ківі (ФОТО)

А також отримали кожен по обіцяному саджанцю екзота.
Редакція та учасники зоозахисного конкурсу провели суботній день серед квітучих ківі (ФОТО)

Минулого вихідного, 24 травня, редакція "Зеленого Закарпаття" та учасники благодійного конкурсу на захист тварин "Світлини, зроблені серцем" побували на екскурсії міні- плантаціями ківі та гінкго відомого в Ужгороді, та і за його межами, селекціонера Генріха Стратона. 

Як виявилося, окрім такого популярного в місті морозостійкого ківі, пан Генріх також вирощує  каштани, гінкго, різновиди плюща. Однак, ківі, безумовно, улюблена рослина, якою, як повідомляє, займається ще з 1991 року.  Наразі пан Генріх поділився планами розширити  вирощування ківі у промислових масштабах до рівня добротної плантації, чим має на меті зайнятися з колегами уже найближчими днями.

А учасники зоозахисної акції отримали від пана Генріху по обіцяному саджанцю екзота та інструктаж по його вирощуванню. Вже через три роки, а саме такий строк назвав селекціонер, саджанці стануть плодоносними деревами.

Зелене Закарпаття 

26.05.2014 0:00:00

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація