ГоловнаРозділ «Рослини» Декоративні рослини У Мукачеві понищили японські вишні

У Мукачеві понищили японські вишні

Черговий акт вандалізму обурив жителів Мукачева. На вулиці Каменського, прямо навпроти мукачівського педагогічного коледжу невідомі зрізали дві японські вишні.
У Мукачеві понищили японські вишні

Скоріш за все цей ганебний вчинок вандали скоїли вночі, кажуть жителі мікрорайону. Інспекція з благоустрою міського господарства попереджає: за одне зламане дерево передбачений штраф більше тисячі гривень, самих людей міська влада закликає, негайно телефонувати на 02, якщо побачать тих, хто ламає дерева,.

Молоде деревце, зрізане під самісінький корінь. Таку картину побачили вранці жителі мікрорарайону Росвигово. На вулиці Каменського, прямо навпроти мукачівського педагогічного коледжу невдомі зрізали дві японські вишні. Молоді дерева в Мукачеві висаджують щороку: навесні та восени, перш за все для того, аби зробити місто комфортним для його жителів та приваблими для туристів. Кому заважають сакури? На це питання важко дати відповідь. За таке неодмінно потрібно карати і якомога суворіше. Дерев, які фактично вже стали візитівкою Мукачева, на цій вулиці у 2011-му посадили більше трьох сотень. Для того, аби зберегти зелені насадження міська влада закликає не стояти осторонь, якщо ви помітили, що хтось збираєтсья дерево зламати або зрізати. Не можна бездумно нищити, зривати, ламати….Щоб виросло дерево, потрібно багато десятків років, а знищити його можна за одну мить.

За матеріалами m-studio.net.ua

27.02.2014 10:57:45

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація