ГоловнаРозділ «Рослини» Декоративні рослини 8 Березня серед квіткових подарунків фаворитками на Закарпатті були першоцвіти і тюльпани

8 Березня серед квіткових подарунків фаворитками на Закарпатті були першоцвіти і тюльпани

«Зелене Закарпаття» цікавилося, які квіти отримали у подарунок цього року ужгородки і у скільки це обійшлося їх чоловікам.
8 Березня серед квіткових подарунків фаворитками на Закарпатті були першоцвіти і тюльпани

Вчора, 8 березня, прекрасна половина людства насолоджувалася своїм святом міжнародного значення. Центр Ужгорода просто «цвів» – то усміхнена жіночка поспішає з букетом, то щаслива пара з горщиком з орхідеєю прогулююється, то нарядний хлопчина чимчикує з трояндою... Пістріли різними видами усіх кольорів квітів і ринки, магазини, кіоски міста. Добряче підзаробити у цей день на «класичному» подарунку цього свята – квітах – можна було і на приринкових територіях центру, та і всього міста, де у звичайні дні торгівля заборонена. У них і поцікавилося «Зелене Закарпаття» , які ж квіти цього дня найчастіш купляли ужгородські чоловіки.

Однозначно, серед фавориток цього дня продавчині назвали першоцвіт (хоча, було таки помітно, що із соромом ), тюльпани та квіткову «класику» – троянду.

«Цього року дуже «йшли» тюльпани, а особливо рожеві. Брали як по одному, так і по 5-11. Троянда завжди цінується – біла, червона. Будо немало тих, хто надавав перевагу жовтій», – каже продавчиня з Перечинщини пані Лідія.

Щодо цінової категорії, то пучок першоцвіту можна було придбати за 5-8 гривень. Тюльпан коштував на ринках 8-10 грн, а ось троянди, в залежності від сорту і розмірів – від 10 до 35 гривень.

Не затримувалася довго на ринках і біла хризантема. Якщо звичайними днями гілку цієї квітки можна було придбати за 15 гривень, то святкового навіть на ринках її ціна була не менше 20 гривень.

Були і ті, хто полюбляє дарувати «довготривалі» квіти: «Купували фіалки різнокольорові, крокуси, гіацинти, примули, горшкові тюльпани. Ціни у них різні. До прикладу, крокуси цьогоріч продаю за 15, а от тюльпани за 30 гривень», – розповідає ужгородська квіткарка Марія.

У таке свято «гріх» не придбати квітку. Якщо не собі, то хоч комусь рідному. Реалізувала .

Зелене Закарпаття

10.03.2014 0:04:00

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація