ГоловнаРозділ «Тварини» Дикі тварини З розформованого в Дніпрі зоопарку на Закарпаття їде ведмедиця Ляля (ВІДЕО)

З розформованого в Дніпрі зоопарку на Закарпаття їде ведмедиця Ляля (ВІДЕО)

Ще навесні міська рада Дніпра під наполегливим тиском волонтерів-зоозахисників прийняла рішення про розформування Дніпровського зоопарку на Монастирському острові. За цей час майже всі тварини встигли отримати новий дім. Однак із шестирічною ведмедицею виникли деякі проблеми.
З розформованого в Дніпрі зоопарку на Закарпаття їде ведмедиця Ляля (ВІДЕО)

Михайло Лисенко, заступник голови Дніпровської міськради: «Последнее животное, которое у нас осталось — это медведица, с которой была достаточно серьезная проблема — куда то ее пристроить. Наши волонтеры объезжали много мест, смотрели, то есть многие места их не утраивали, наконец мы договорились с Синевиром — это там находится один из самых крупных в Европе центров реабилитации бурых медведей. Мы с ними договорились о том, что мы сегодня передаем им медведицу.Она пройдет там курс реабилитации и будет находиться на территории этого заповедника. Кто был там, кто знает — это достаточно уникальное место и не только для Украины, но и для Европы».

Приголомшена нечуваною увагою активістів і преси, Ляля знітилась і більше 2-х годин не хотіла виходити зі свого вольєру.

Зоозахисники зазначають: Ляля в гарному стані і взмозі спокійно пережити переїзд у заповідник. Хоча спати, як годиться ведмеядм у дикій природі, вона і не збиралася.

Ганна Гриднєва, зооактивістка: «Состояние хорошее, то есть никаких отклонений там — заболеваний, травм — ничего у нее нет. В спячку, единственное что, она не впадает, но это скорее всего из-за того, что просто нет подходящих условий. Ну, конечно, она просидела здесь, не выходя из этой клетки, уже долгое время, и в принципе никогда так далеко, наверное, не переезжала, но она привыкла к человеку, то есть она не боится человека. Мы думаем, что ничего страшного, чуть чуть потерпит и там уже все будет хорошо».

Реабілітаційний центр бурого ведмедя розташовано у Національному природньому парку “Синевир” на Закарпатті. Центр створено для опіки над тваринами, що зазнали жорстокого поводження та відновлення популяції ведмедів. Клишоногі там живуть, як на курорті — вольєри розташовані на лісовій ділянці в 12 га, мають басейни, барлоги та ігрові конструкції, а раціони розписують на кожний період року. Тож волонтери зі спокійним серцем віддають підопічну в добрі руки.

16.02.2017 4:32:55

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація